| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM340WW1-SSD1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM340WW1-SSD1 34.0 inç LCD Panel 2560*1080 LCD Ekran
LM340WW1-SSD1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM340WW1-SSD1 |
| Çapraz Boyut | 34" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 820.6 ((W) × 360.9 ((H) × 18.8 ((D) mm |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 16.7M %100sRGB |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 3.96±0.20Kg |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | IPS, normalde siyah, iletken |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) ((Tr+Td) |
| Lamba tipi | WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pin |
| Giriş Voltajı | 10.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LM340WW1-SSD1 34.0 inç LCD Panel 2560*1080 LCD Ekran | |
LM340WW1-SSD1 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM340WW1-SSD1 LCD Ekran Paketi:
LM340WW1-SSD1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LM340WW1-SSD1 Gönderilmeden önce?
Elbette, LCD panelimiz LM340WW1-SSD1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LM340WW1-SSD1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LM340WW1-SSD1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLM340WW1-SSD1Aldığım işe yaramaz mı?
A: LM340WW1-SSD1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar