LP097QX2-SPC1 1536*2048 9.7 inç LCD ekran LCD panelli monitör
Marka Adı: LG
Model Numarası: LP097QX2-SPC1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LP097QX2-SPC1
Çapraz Boyut:
9.7"
Karar:
1536 ((RGB) × 2048, QXGA 264PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
147.456 ((W) ×196.608 ((H) mm
Çalışma modu:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi:
16.7M
Işık kaynağı:
WLED, 10K saat, Sürücü yok
Uygulama:
Ped ve Tablet
Arayüz türü:
eDP (4 şeritli), Bağlantı42 pin
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LP097QX2-SPC1 1536*2048 9.7 inç LCD ekran Monitor LCD panel
LP097QX2-SPC1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LP097QX2-SPC1
Çapraz Boyut 9.7"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1536 ((RGB) × 2048, QXGA 264PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 147.456 ((W) ×196.608 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge (mm) 160.3×208.93×4.31 (H×V×D)
Tedavi Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H), Yansıma karşıtı
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 1000: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
Yanıt 17 (Tip.) ((Tr+Td) ms
İyi görünüm Simetri
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Renk Derinliği 16.7M
Arka ışık WLED, 10K saat, Sürücü yok
Kütle 115g (En fazla.)
Kullanılır Pad & Tablet
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü eDP (4 şeritli), Bağlantı 42 pin
Voltaj kaynağı 3.7V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
Ürün Türü: LP097QX2-SPC1 LCD Ekranı
Renk uyumsuzluğu:
LP097QX2-SPC1 LCD Ekran Gönderi:
Sipariş işleme ve nakliye:
Uluslararası Nakliye Konusunda:
Gümrük ücreti ve vergisi:
İthalat Vergileri:
LP097QX2-SPC1 LCD ekranı iade politikası:
Geri dönüş süresi:
Geri gönderilen eşyaların durumu:
Hasarlı veya Kayıp Eşyaların Sorumluluğu:
Geri dönüş için nakliye ücretleri:
LP097QX2-SPC1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Ödeme nasıl yapılır?LP097QX2-SPC1 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LP097QX2-SPC1 ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LP097QX2-SPC1 ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?LP097QX2-SPC1 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%