| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LP101WH4-SLP1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LP101WH4-SLP1 10.1 inç 1366*768 LCD Ekran Modülü
LP101WH4-SLP1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LP101WH4-SLP1 |
| Çapraz Boyut | 10.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 155PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 222.52 ((W) × 125.11 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 232.8 × 138.15 × 4.35 (H × V × D) |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 800: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Renk Derinliği | 262K %50NTSC |
| Arka ışık | WLED, 12K saat, LED Sürücü ile |
| Kütle | 125g (En fazla.) |
| Kullanılır | Pad & Tablet |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (1 ch, 6 bit), 40 pin |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| LP101WH4-SLP1 10.1 inç 1366*768 LCD Ekran Modülü | |
LP101WH4-SLP1 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
S: Test edebiliyor musun?LP101WH4-SLP1 Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, LCD panelimiz LP101WH4-SLP1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LP101WH4-SLP1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LP101WH4-SLP1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLP101WH4-SLP1Aldığım işe yaramaz mı?
A: LP101WH4-SLP1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar