| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LP101WS1-TLA2 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LP101WS1-TLA2 10.1 inç 1024*576 Netbook PC için LCD Ekran
LP101WS1-TLA2 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LP101WS1-TLA2 |
| Çapraz Boyut | 10.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 226.0 ((W) × 128.7 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama (Karanlık % 0) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 300: 1 (Min.) (TM) |
| Görme açısı | 30/30/10/20 (Min.) ((CR≥10) |
| Yanıt | 16 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 262K 45%NTSC |
| Arka ışık | WLED, 10K saat, LED Sürücü ile |
| Çizelge şekli | Kelin (PCBA Bent, T≥5.2mm) |
| Kullanılır | Netbook bilgisayarı |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (1 ch, 6 bit), 40 pin |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| LP101WS1-TLA2 10.1 inç 1024*576 Netbook PC için LCD Ekran | |
LP101WS1-TLA2 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz. Biz LCD panel profesyonel distribütörleriyiz. Kendi depo ve envanterimiz var. Hedefimiz müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?LP101WS1-TLA2?
A: Evet, hoş geldiniz!
S: Garanti süresi:LP101WS1-TLA2?
A: 90 gün.
S: EğerLP101WS1-TLA2Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LP101WS1-TLA2'miz gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar