| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LP101WSA-TLA1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LP101WSA-TLA1 10.1 Inch 1024*600 Netbook PC için LCD Ekran Paneli
LP101WSA-TLA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG |
| Model P/N | LP101WSA-TLA1 |
| Çapraz Boyut | 10.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 226.0 ((W) × 128.7 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 235 ((H) × 143 ((V) × 5.2 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama (Karanlık % 0) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 3001 dakikada. |
| Yön göster | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 16 (Tip) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 30/30/10/20 (Min.) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 262K 45%NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED, 10K saat, LED Sürücü ile |
| Şekil Tarzı | Kelin (PCBA Bent, T≥5.2mm) |
| Tasarlanmıştır | Netbook bilgisayarı |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (1 ch, 6 bit), 40 pin |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LP101WSA-TLA1 10.1 Inch 1024*600 Netbook PC için LCD Ekran Paneli | |
LP101WSA-TLA1 LCD Panelli Taşıma ve Paketleme:
![]()
LP101WSA-TLA1 Mallar hakkında:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz, biz LCD panel profesyonel
Q: Nasıl oKırmızırLGGörüntüleLCD LP101WSA-TLA1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Test edebiliyor musun?LP101WSA-TLA1Nakilden önce mi?
Tabii ki, LCD panelimiz LP101WSA-TLA1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Peki ya LCD paneliLP101WSA-TLA1Aldığım işe yaramaz mı?
A: LG Display LP101WSA-TLA1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar