| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | JE415D3HA4L |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
JE415D3HA4L LCD ekran 42 inç LCD ekran 1920*1080 Dijital İşaret için
JE415D3HA4L LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | JE415D3HA4L |
| Çapraz Boyut | 42" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920×1080 ((RGB), FHD 53PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Yatay Çizgi |
| Etkin Alan | 926.208 ((W) × 503.496 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 940.208 × 516.82 × 1.38 (H × V × D) |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 3000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 8 (Tip.) ((G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | UV2A, Normalde Siyah, İletişimsel |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.55 mm |
| İletişimlilik | 6.0% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 16.7M 98%sRGB |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | 1.50±0.30Kg |
| Kullanılır | Dijital İşaret |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF2 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -25 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| JE415D3HA4L LCD ekran 42 inç LCD ekran 1920*1080 Dijital İşaret için | |
JE415D3HA4L LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: JE415D3HA4L'in garantisi ne kadar?
A: 90 gün.
S: LCD JE415D3HA4L mallarımı ne kadar süre alacağım?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz. Biz LCD panel profesyonel distribütörleriyiz. Kendi depo ve envanterimiz var. Hedefimiz müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır.
S: JE415D3HA4L numune siparişini kabul ediyor musunuz?
A: Evet, numune siparişi memnuniyetle kabul edilir.
Gemiye gönderilmeden önce LCD panelini test edebilir misiniz?
Tabii ki, LCD panelimizin gönderilmeden önce test edileceğinden emin olabilirsiniz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar