| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LM014LC1S02 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Yeni LM014LC1S02 96*108 1.4 inçlik LCD ekran
LM014LC1S02 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LM014LC1S02 |
| Çapraz Boyut | 1.4 |
| Panel Türü | CSTN-LCD, LCM |
| Karar | 96 ((RGB) × 108 102PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 23.892 ((W) × 26.867 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 28.0(W) ×29.3 ((H) mm |
| Çizelge (mm) | 34×40×6.45 (H×V×D) |
| Tedavi | - |
| Görme açısı | - |
| Yanıt | - |
| İyi görünüm | - |
| Çalışma Modu | STN, Normalde Siyah, İletişimsel |
| Renk Derinliği | Renk |
| Arka ışık | WLED |
| Kütle | 9.50g |
| Kullanılır | Cep telefonu |
| Yenilenme Hızı | 70Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | CPU |
| Voltaj kaynağı | 2.85V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| Yeni LM014LC1S02 96*108 1.4 inçlik LCD ekran | |
LM014LC1S02 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LCD panelini LM014LC1S02 çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar