| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LQ6BW50M |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LQ6BW50M 400*234 5.8 inç 320 cd/m2 LCD Ekran
LQ6BW50M LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LQ6BW50M |
| Çapraz Boyut | 5.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 400 ((RGB) × 234 80PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 127.2 ((W) × 71.8 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 320 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 601 dakikada. |
| Yön göster | - |
| Yanıt Zamanı | 60 (En fazla.) |
| Görme açısı | 60/60/60/35 (Min.) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | |
| Işık Kaynağı | CCFL |
| Ağırlık | 325g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | |
| Çerçeve Hızı | - |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | Analog |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |
| LQ6BW50M 400*234 5.8 inç 320 cd/m2 LCD Ekran | |
LQ6BW50M LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LQ6BW50M LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim LQ6BW50M ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LQ6BW50M LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar