| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | ME270QHB-N20 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Yeni ME270QHB-N20 LCD Ekran Masaüstü Monitörü için 27.0 inçlik LCD ekran
ME270QHB-N20 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | ME270QHB-N20 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | Oksit TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 5 (Tip.) ((G'den G'ye) ms |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, iletebilir. |
| Destek Rengi | 16.7M % 100 sRGB |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 8 kaynak yongaları |
| Arayüz Tipi | LVDS (4 ch, 8 bit) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
ME270QHB-N20 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım? ME270QHB-N20 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır? ME270QHB-N20 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya ME270QHB-N20Almadığım işe yaramaz mı?
A: ME270QHB-N20 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar