| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | M270KCJ-P02 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270KCJ-P02 Masaüstü Monitörü için 2560*1440 LCD Ekran
M270KCJ-P02 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | M270KCJ-P02 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 607.736 ((W) × 348.664 ((H) × 1.34 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 8/7 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AAS, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 3.9% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 16.7M 95% DCI-P3 |
| Arka ışık | B/L yok, sürücü yok. |
| Kütle | 585/650/683g (Min./Tip/Max.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 8 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | LVDS (4 ch, 8 bit), 92 pin |
| Voltaj kaynağı | 10.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M270KCJ-P02 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
S: Test edebiliyor musun?M270KCJ-P02Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, M270KCJ-P02 LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?M270KCJ-P02?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M270KCJ-P02?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM270KCJ-P02Aldığım işe yaramaz mı?
A: M270KCJ-P02 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar