| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LS055D1SX04 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LS055D1SX04 5.5 inç 4K LCD Ekran Orijinal LCD Panel
LS055D1SX04 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LS055D1SX04 |
| Çapraz Boyut | 5.5" |
| Panel Türü | CG-Silicon, LCM |
| Karar | 2160 ((RG/BR/GB) × 3840, UHD 658PPI |
| Piksel Biçimi | Gökkuşağı-RGB |
| Etkin Alan | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 70.54 × 128.56 × 1.6 (H × V × D) |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1200: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | - |
| Yanıt | 40 (En fazla.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | Yeni Mod 2, Normalde Siyah, İletişim |
| Renk Derinliği | 16.7M 95% NTSC |
| Arka ışık | 6S3PWLED, sürücü yok |
| Kütle | 25.0g (Tip.) |
| Kullanılır | Cep telefonu,HMD VR AR |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | MIPI (2 ch, 4 veri şeridi), 50 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 1.88/5.8/-5.6V (Tip.) ((VDDI/AVDD/AVEE) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| Orijinal 5.5 inç LCD Panel LS055D1SX04 Tedarikçiler LCD Ekran | |
LS055D1SX04 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LS055D1SX04 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LS055D1SX04Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, LCD panemiz LS055D1SX04 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LS055D1SX04?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LS055D1SX04?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLS055D1SX04Aldığım işe yaramaz mı?
A: LS055D1SX04 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar