| Marka Adı: | HannStar |
| Model Numarası: | HSD090IDW1-A01-0299 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Orijinal HSD090IDW1-A01-0299 9.0 inç TFT Panel LCD Ekranı
HSD090IDW1-A01-0299 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD090IDW1-A01-0299 |
| Çapraz Boyut | 9.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 198 ((W) × 112.08 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 206.9 ((H) × 123.33 ((V) × 1.43 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 5.5/10.5 (Tip) ((Tr/Td) |
| Görme açısı | 70/70/50/60 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Plaka kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişim | 7.4% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 262K/16.2M 49%NTSC |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | TBD |
| Tasarlanmıştır | Dijital Fotoğraf Çerçevesi, Portatif DVD oynatıcı |
| Çerçeve Hızı | - |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COG 2 kaynak + 1 geçit çipleri |
| Arayüz Tipi | TTL (1 ch, 6/8-bit), 60 pinFPC |
| Güç kaynağı | 3.3/10/15/-7V (Tip.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
HSD090IDW1-A01-0299 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
HSD090IDW1-A01-0299 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?HSD090IDW1-A01-0299Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, LCD panelimiz HSD090IDW1-A01-0299 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?HannStar HSD090IDW1-A01-0299?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?HSD090IDW1-A01-0299?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliHSD090IDW1-A01-0299Aldığım işe yaramaz mı?
A: HSD090IDW1-A01-0299 gönderilmeden önce test edildi. Eğer böyle bir şey olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar