1080*1920 LQ055T3SX03 5.5 inç 450 cd/m2 WLED LCD Ekran
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ055T3SX03
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LQ055T3SX03
Çapraz Boyut:
5.5"
Panel Türü:
Oksit TFT-LCD, LCM
Karar:
1080(RGB)×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
68,04(G)×120,96(Y) mm
Uygulama:
Cep telefonu
dokunmatik ekran:
Olmadan
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LQ055T3SX03 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka Keskin
Model P/N LQ055T3SX03
Çapraz Boyut 5.5"
Panel Türü Oksit TFT-LCD, LCM
Karar 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Boyutu 70.84 ((W) × 128.56 ((H) × 1.65 ((D) mm
Yüzey -
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
Ekran Kipi Yeni Mod 2, Normalde Siyah, İletişim
En iyi görüntü Simetri
Yanıt Zamanı 35 (En fazla.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster 16.7M % 70 NTSC
Lamba tipi 6S2PWLED, Sürücü olmadan
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Panel Ağırlığı 22.0g (Tip.)
Uygulama Cep telefonu
Sinyal Arayüzü MIPI (4 veri şeridi), 30 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 1.8/5.0/5.0V (Tip) (IOVCC/VSP/VSN)
Çevre Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C
LQ055T3SX03 LCD ekran Ön sipariş bilgileri:
LQ055T3SX03 LCD Panel Taşıma ve Paket:
1080*1920 LQ055T3SX03 5.5 inç 450 cd/m2 WLED LCD Ekran 0
LQ055T3SX03 LCD Ekranı Taşıma Bilgisi:
LQ055T3SX03 LCD ekran servisi:
LQ055T3SX03 LCD Panel Sık Sorular:
S: Malımı ne kadar süreyle alacağım?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: LQ055T3SX03 siparişimi gümrük için daha düşük bir fiyata açıklayabilir misiniz?
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz? LQ055T3SX03?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: LQ055T3SX03 siparişimi kredi kartıyla ödeyebilir miyim?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%