| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LQ058T5DR01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Orijinal LQ058T5DR01 5.8 inç 32 pinlik LCD Ekran Ekranı
LQ058T5DR01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LQ058T5DR01 |
| Çapraz Boyut | 5.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 640 ((RGB) × 350 126PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 128.6 ((W) ×70.35 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 147×89×12.6 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare, Antireflection |
| Parlaklık | 360 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 100: 1 (Min.) (TM) |
| Görme açısı | 65/65/65/40 (Tip) ((CR≥5) |
| Yanıt | 30/50 (Tip) (Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 12'de. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 262K. |
| Arka ışık | 1 PCCCFL, 10K saat, Sürücü Yok |
| Kütle | 175±10 g |
| Kullanılır | Otomobil Ekranı |
| Yenilenme Hızı | - |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | Paralel RGB (1 ch, 6-bit), Connector32 pin |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) ((VCC) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; titreşim seviyesi: 2.9G (28.4 m/s2) |
| Orijinal LQ058T5DR01 5.8 inç 32 pinlik LCD Ekran Ekranı | |
LQ058T5DR01 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LQ058T5DR01 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim LQ058T5DR01 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LQ058T5DR01 ekranı çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar