| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LQ058T5DRQ1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LQ058T5DRQ1 5.8 inç 640*350 TFT LCD Ekranı
LQ058T5DRQ1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LQ058T5DRQ1 |
| Çapraz Boyut | 5.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 640 ((RGB) × 350 126PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 128.6 ((W) ×70.35 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 147 ((H) × 89 ((V) × 12.5 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare, Antireflection |
| Parlaklık | 360 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1001 dakikada. |
| Yön göster | Saat 12'de. |
| Yanıt Zamanı | 30/50 (Tip) (Tr/Td) |
| Görme açısı | 65/65/65/40 (Tip) ((CR≥5) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 262K. |
| Işık Kaynağı | CCFL [1 adet], 10K saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 185g (En fazla.) |
| Tasarlanmıştır | Otomobil Ekranı |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | Paralel RGB (1 ch, 6 bit), 32 pin |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) ((VCC) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C; titreşim seviyesi: 2.9G (28.4 m/s2) |
| LQ058T5DRQ1 5.8 inç 640*350 TFT LCD Ekranı | |
LQ058T5DRQ1 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
LQ058T5DRQ1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim LQ058T5DRQ1 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LQ058T5DRQ1 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar