| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LQ070T3AG02A |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
7.0 inç 480*234 LQ070T3AG02A TFT LCD Ekran Paneli
LQ070T3AG02A LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LQ070T3AG02A |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 480 ((RGB) × 234 75PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 155.52 ((W) × 87.75 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Görme açısı | - |
| Yanıt | - |
| İyi görünüm | - |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | Tam renkte |
| Arka ışık | |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Dijital Fotoğraf Çerçevesi, Portatif DVD oynatıcı, Video Kapı Telefonu, Oyun |
| 7.0 inç 480*234 LQ070T3AG02A TFT LCD Ekran Paneli | |
LQ070T3AG02A LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
LQ070T3AG02A LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim LQ070T3AG02A ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LCD panelini LQ070T3AG02A çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar