| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270DAN06.A |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270DAN06.A 27.0 inç LCD Ekran Paneli 2560*1440 LCD Ekran Modülü
M270DAN06.A LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN06.A |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 601 ((W) × 339.8 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 620 ((W) × 359.3 ((H) × 14.4 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 5 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 88/88/85/85 (Tip.) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M 100% Adobe RGB |
| Işık Kaynağı | QLED, 30K saat, sürücü yok. |
| Ağırlık | 2.57Kg (Typ.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Çerçeve Hızı | 165Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 40 pin |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M270DAN06.A LCD Panel Nakliye ve Paket:![]()
M270DAN06.A LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?M270DAN06.AGönderilmeden önce?
Elbette, bizim M270DAN06.A LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?M270DAN06.A?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M270DAN06.A?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM270DAN06.AAldığım işe yaramaz mı?
A: M270DAN06.A gönderilmeden önce test edildi. Eğer böyle bir şey olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar