| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270DAN09.1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270DAN09.1 27.0 inç 2560*1440 LCD Ekran
M270DAN09.1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN09.1 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 608.6 ((W) × 348.6 ((H) × 15 ((D) mm |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 1.07B 93% DCI-P3 |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 2.98±0.15Kg |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Lamba tipi | Dört tel WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), HBR1 (2.7G/şerit), 30 pin |
| Giriş Voltajı | 10.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M270DAN09.1 LCD Panel Nakliye ve Paket:![]()
M270DAN09.1 LCD Panel Sık Sorular:
S: LCD panelini nasıl sipariş edersinM270DAN09.1?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Siparişim ne zaman gelecek?27.0Inch LCD panelM270DAN09.1 mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?27.0inçlik LCD panelM270DAN09.1Nakilden önce mi?
A: Endişelenmeyin, AUO M270DAN09.1'imiz gönderilmeden önce test edildi.
S: EğerAUOM270DAN09.1Aldığım işe yaramaz mı?
A: AUO LCD M270DAN09.1'imiz nakliye edilmeden önce test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar