| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | M270KCA-D8B |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270KCA-D8B 27.0 inç LCD panelli 2560*1440 LCD Ekranı
M270KCA-D8B LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | M270KCA-D8B |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 608.58 ((H) × 349.08 ((V) × 1.34 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 7 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AAS, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Plaka kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişim | 3.2% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 16.7M 92% DCI-P3 |
| Işık Kaynağı | Şoför yok. |
| Ağırlık | 660/693g (tip/max.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü / Oyun |
| Çerçeve Hızı | 180Hz |
| D-IC ayrıntıları | COF Dahili 8 kaynak çip |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 51 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M270KCA-D8B LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
M270KCA-D8B LCD Panel Sık Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım? M270KCA-D8B ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır? M270KCA-D8B ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya M270KCA-D8BAlmadığım işe yaramaz mı?
A: M270KCA-D8B, nakliye edilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar