| Marka Adı: | Chimei Innolux |
| Model Numarası: | M215HGJ-L2U |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M215HGJ-L2U 21.5 inç 1920*1080 72% NTSC LCD Ekran Monitörü
M215HGJ-L2U LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Chimei Innolux |
| Model P/N | M215HGJ-L2U |
| Çapraz Boyut | 21.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 479.84 ((W) × 271.31 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 495.6×292.2×9.4 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 1.5/3.5 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M 72% NTSC |
| Işık Kaynağı | Dört tel WLED, 30K saat, Sürücü yok |
| Kütle | 1.74/1.81Kgs (Tip/Max.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), Bağlantı 30 pin |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M215HGJ-L2U LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
M215HGJ-L2U LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?M215HGJ-L2UGönderilmeden önce?
Tabii ki, LCD panemiz M215HGJ-L2U gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?M215HGJ-L2U?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M215HGJ-L2U?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM215HGJ-L2UAldığım işe yaramaz mı?
A: M215HGJ-L2U gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar