| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BV050FWE-N41 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
BV050FWE-N41 5.0 inç 480 * 854 BOE için LCD Ekran Ekranı
BV050FWE-N41 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV050FWE-N41 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 64.46 ((W) × 117.4 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Yüzey | Polarizör olmadan |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 11001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 30 (Tip) ((Tr+Td) |
| Cam Derinliği | 0.20+0.20 mm |
| İletişimlilik | 4% 5 (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 16.7M 67% NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | - |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COG Önerim OTM8018B |
| Panel Ağırlığı | - |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| BV050FWE-N41 5.0 inç 480 * 854 BOE için LCD Ekran Ekranı | |
BV050FWE-N41 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
BV050FWE-N41 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim BV050FWE-N41 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım BV050FWE-N41 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar