BV050HDM-A00-380W 5.0 inç 720*1280 450 cd/m2 LCD Ekran
Marka Adı: BOE
Model Numarası: BV050HDM-A00-380W
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
BV050HDM-A00-380W
Çapraz Boyut:
5.0"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, Montaj
Karar:
720(RGB)×1280, WXGA 294PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
62,1(G)×110,4(Y) mm
dokunmatik ekran:
Olmadan
Tasarlanmıştır:
Cep telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
BV050HDM-A00-380W LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N BV050HDM-A00-380W
Çapraz Boyut 5.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, Montaj
Karar 720 ((RGB) × 1280, WXGA 294PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 67.7 ((W) × 138.6 ((H) mm
Tedavi -
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 35 (Tip) ((Tr+Td)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, ışınlayıcı.
Destek Rengi 16.7M % 70 NTSC
Işık Kaynağı WLED [5S2P], W/O Sürücü
Ağırlık TBD
Tasarlanmıştır Cep telefonu
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli PCAP
Arayüz Tipi MIPI (4 veri yolu), 30 pin
Güç kaynağı 1.8/5.4/-5.4V (Tip) (IOVCC/VDD/VEE)
Çevre Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
BV050HDM-A00-380W LCD Ekran Raporu Ürünü:
Ürün Özet:
Endüstriyel LCD panellerinin ve dokunmatik ekranların satışında uzmanlaştık ve geniş bir ürün yelpazesi ve teknik destek sunuyoruz.Envanterimiz, çok sayıda endüstriyel amaç için uygun olan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar LCD ekranları ve dokunmatik ekranları içerir.
Ürün Bilgisi ve Hizmetleri:
Stok ve Kullanılabilirlik:
Geniş stoklarımız, çeşitli endüstriyel gereksinimleri karşılayan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar değişmektedir.Araçlar, tıbbi ekipmanlar, enjeksiyon kalıplama makineleri veya diğer endüstriyel ekipmanlar için bir ekrana ihtiyacınız olsun, sizin için doğru çözümü bulduk.
Neden bizi seçersiniz:
Uzman desteği: Seçim sürecinde size rehberlik edecek profesyonel teknik danışmanlık.
BV050HDM-A00-380W LCD Panel Gemi ve Paket:
BV050HDM-A00-380W 5.0 inç 720*1280 450 cd/m2 LCD Ekran 0
BV050HDM-A00-380W LCD Ekran Gönderi Bilgisi:
Dünya çapında nakliye:
Ürünlerimizin müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için dünya çapında nakliye hizmeti veriyoruz.
DHL ile standart nakliye:
Teslimat Zamanı: Siparişiniz DHL üzerinden gönderilir ve genellikle 3-7 gün içinde gelir.
Hızlı Servis: DHL, dünya çapındaki çoğu varış noktasına hızlı ve güvenilir teslimat sunar.
HK Postası tarafından ekonomik nakliye:
Teslimat Zamanı: HK Postası üzerinden gönderiler genellikle 15-20 gün sürer.
Gümrük İşlemleri: Bu seçeneği tercih ederseniz bize bildirin ve size düzenlemede yardımcı olacağız.
Gümrük ve ithalat ücretleri:
BV050HDM-A00-380W LCD Ekranı Geri ödeme ve iade politikası:
Kusurlu eşyalar:
Geri dönüş şartları:
Nakliye düşünceleri:
BV050HDM-A00-380W LCD Panel Sık Sorular:
S: BV050HDM-A00-380W sipariş edersem ne zaman göndereceksiniz? - Şimdi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?
A: Evet, numune siparişi memnuniyetle kabul edilir.
S: LCD panelin numarasını bilmediğimde nasıl sipariş verebilirim?
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değeri ilan edebilir misiniz?
A: Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%