| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BV050SQE-N40 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
BV050SQE-N40 5.0 inç 540*960 800:1 LCD Ekran Monitörü
BV050SQE-N40 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV050SQE-N40 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 540 ((RGB) × 960, qHD 221PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 61.965 ((W) × 110.16 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 64.87 ((W) × 117.9 ((H) × 1 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| Renkleri Göster | 16.7M 71%NTSC |
| Sıklık | - |
| Ağırlık | - |
| Yüzey | Polarizör olmadan |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt Zamanı | c |
| İletişimlilik | 4.6% (Tip) (Polarizer ile) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Sürücü IC | COGSuggest S6D78A0, NT35516 |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| BV050SQE-N40 5.0 inç 540*960 800:1 LCD Ekran Monitörü | |
BV050SQE-N40 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
BV050SQE-N40 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LCD panelini BV050SQE-N40 çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar