| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BV052HDE-N40 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
5.2 inç 720*1280 BV052HDE-N40 Cep telefonu için 1000:1 LCD Ekran
BV052HDE-N40 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV052HDE-N40 |
| Çapraz Boyut | 5.2 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 282PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 66.8 ((W) × 121.8 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Cam Derinliği | 0.20+0.20 mm |
| Renkleri Göster | 16.7M % 70 NTSC |
| Sıklık | - |
| Ağırlık | TBD |
| Yüzey | Polarizör olmadan |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt Zamanı | 30 (Tip) ((Tr+Td) |
| İletişimlilik | 3.3% (Tip) (Polarizer ile) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Sürücü IC | COGSuggest OTM1284A, HX8394D, NT35521S, ILI9881, ILI9881C, S6D7AA |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| 5.2 inç 720*1280 BV052HDE-N40 Cep telefonu için 1000:1 LCD Ekran | |
BV052HDE-N40 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
BV052HDE-N40 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim BV052HDE-N40 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım BV052HDE-N40 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar