M270HAN03.8 27.0 inç 1920*1080 Masaüstü Monitörü için LCD Ekran paneli
Marka Adı: AUO
Model Numarası: M270HAN03.8
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
M270HAN03.8
Çapraz Boyut:
27.0"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar:
1920(RGB)×1080, FHD 81PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Işık kaynağı:
18S4PWLED, 30K saat, Sürücü Yok
Ekran Kipi:
AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Renkleri Göster:
16,7 milyon %100 sRGB
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü, Oyun
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
M270HAN03.8 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka AUO
Model P/N M270HAN03.8
Çapraz Boyut 27.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Boyutu 609.1 ((W) × 355 ((H) × 15.89 ((D) mm
Tedavi Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 1000: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt 5 (Tip.) ((G'den G'ye) ms
İyi görünüm Simetri
Çalışma Modu AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı
Renk Derinliği 16.7M %100sRGB
Arka ışık 18S4PWLED, 30K saat, Sürücü yok
Kütle 2.17Kg (Typ.)
Kullanılır Masaüstü Monitörü, Oyun
Yenilenme Hızı 165Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü LVDS (4 ch, 8 bit), 70 pin
Voltaj kaynağı 12V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
M270HAN03.8 LCD Ekran Raporu Ürünü:
Ürün Özet:
Endüstriyel LCD panellerinin ve dokunmatik ekranların satışında uzmanlaştık ve geniş bir ürün yelpazesi ve teknik destek sunuyoruz.Envanterimiz, çok sayıda endüstriyel amaç için uygun olan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar LCD ekranları ve dokunmatik ekranları içerir.
Ürün Bilgisi ve Hizmetleri:
Stok ve Kullanılabilirlik:
Geniş stoklarımız, çeşitli endüstriyel gereksinimleri karşılayan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar değişmektedir.Araçlar, tıbbi ekipmanlar, enjeksiyon kalıplama makineleri veya diğer endüstriyel ekipmanlar için bir ekrana ihtiyacınız olsun, sizin için doğru çözümü bulduk.
Neden bizi seçersiniz:
Uzman desteği: Seçim sürecinde size rehberlik edecek profesyonel teknik danışmanlık.
M270HAN03.8 LCD Panel Taşıma ve Paket:
M270HAN03.8 27.0 inç 1920*1080 Masaüstü Monitörü için LCD Ekran paneli 0
M270HAN03.8 LCD Ekran Gönderi Bilgisi:
Dünya çapında nakliye:
Ürünlerimizin müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için dünya çapında nakliye hizmeti veriyoruz.
DHL ile standart nakliye:
Teslimat Zamanı: Siparişiniz DHL üzerinden gönderilir ve genellikle 3-7 gün içinde gelir.
Hızlı Servis: DHL, dünya çapındaki çoğu varış noktasına hızlı ve güvenilir teslimat sunar.
HK Postası tarafından ekonomik nakliye:
Teslimat Zamanı: HK Postası üzerinden gönderiler genellikle 15-20 gün sürer.
Gümrük İşlemleri: Bu seçeneği tercih ederseniz bize bildirin ve size düzenlemede yardımcı olacağız.
Gümrük ve ithalat ücretleri:
M270HAN03.8 LCD Ekranı iade ve iade politikası:
Kusurlu eşyalar:
Geri dönüş şartları:
Nakliye düşünceleri:
M270HAN03.8 LCD Panel Sık Sorular:
S: LCD panelini test edebilir misin?M270HAN03.8Gönderilmeden önce?
A: Evet, tabii, endişelenmeyin, malımız gönderilmeden önce test edildi.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?M270HAN03.8?
A: Evet, numune siparişi memnuniyetle kabul edilir.
S: Siparişimin düşük değerini açıklayabilir misiniz?M270HAN03.8?
A: Evet, gönderebiliriz, göndermeden önce bize söyleyebilirsiniz.
S: LCD'lerin garantisi ne kadar sürer?M270HAN03.8?
A: 90 gün.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%