| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270DAN01.1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270DAN01.1 27.0 inç 2560*1440 Masaüstü Monitörü için LCD Ekran Ekranı
M270DAN01.1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN01.1 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 601.6 ((W) × 340.15 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 630 ((W) × 368.2 ((H) × 15.55 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 12 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Arka ışık | GB-LED, 30K saat, Sürücü yok |
| Kütle | 3.20 kilo. |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (4 ch, 10 bit), 92 pin |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M270DAN01.1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
M270DAN01.1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?M270DAN01.1Gönderilmeden önce?
Elbette, bizim M270DAN01.1 LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?M270DAN01.1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M270DAN01.1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM270DAN01.1Aldığım işe yaramaz mı?
A: M270DAN01.1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar