| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M215HTN01.3 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M215HTN01.3 21.5 inç 1920*1080 LCD Ekran Ekranı Masaüstü Monitörü İçin
M215HTN01.3 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M215HTN01.3 |
| Çapraz Boyut | 21.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 479.84 ((W) × 271.3 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 10.8 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 600: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 45/45/20/45 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 3.8/1.2 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M 72%NTSC |
| Arka ışık | 10S4PWLED, 30K saat, Sürücü Yok |
| Kütle | 1.75Kg (Tip.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M215HTN01.3 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
M215HTN01.3 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz. Biz LCD panel profesyonel distribütörleriyiz. Kendi depo ve envanterimiz var. Hedefimiz müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?M215HTN01.3?
A: Evet, hoş geldiniz!
S: Garanti süresi:M215HTN01.3?
A: 90 gün.
S: EğerM215HTN01.3Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: M215HTN01.3'ümüz gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar