Yeni 5.9 inç 1080*2160 BV059Y8M-N00 Cep telefonu için LCD Ekran
Marka Adı: BOE
Model Numarası: BV059Y8M-N00
Model Adı:
BV059Y8M-N00
Çapraz Boyut:
5,9"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Karar:
1080(RGB)×2160 407PPI
Etkin Alan:
67,392(G)×134,784(Y) mm
Ürün Açıklaması
BV059Y8M-N00 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N BV059Y8M-N00
Çapraz Boyut 5.9"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Karar 1080 ((RGB) × 2160 407PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 67.392 ((W) × 134.784 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge ((mm) 69.192 ((W) × 140.484 ((H) × 1 ((D)
Parlaklık 0 (cd/m2)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
İyi görünüm Simetri
Cam kalınlığı 0.40+0.40 mm
Renk Derinliği 16.7M % 70 NTSC
Kütle TBD
Yenilenme Hızı -
Tedavi -
Kontrast oranı 1500: 1 (Tip.) (TM)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, ışınlayıcı.
Yanıt 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms
İletişimlilik 4.8% (Tip) (APCF ile)