| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BV059Y8M-N00 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Yeni 5.9 inç 1080*2160 BV059Y8M-N00 Cep telefonu için LCD Ekran
BV059Y8M-N00 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV059Y8M-N00 |
| Çapraz Boyut | 5.9" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 1080 ((RGB) × 2160 407PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 67.392 ((W) × 134.784 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 69.192 ((W) × 140.484 ((H) × 1 ((D) |
| Parlaklık | 0 (cd/m2) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Cam kalınlığı | 0.40+0.40 mm |
| Renk Derinliği | 16.7M % 70 NTSC |
| Kütle | TBD |
| Yenilenme Hızı | - |
| Tedavi | - |
| Kontrast oranı | 1500: 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İletişimlilik | 4.8% (Tip) (APCF ile) |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kullanılır | Cep telefonu |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Önerilen COGNT35532, OTM1903A, ILI9885, HX8398A, R61322, NT35531 |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |
| Yeni 5.9 inç 1080*2160 BV059Y8M-N00 Cep telefonu için LCD Ekran | |
BV059Y8M-N00 LCD Panel Gemi ve Paket:
![]()
BV059Y8M-N00 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD panelini BV059Y8M-N00 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar