Yeni BV060Y9L-N30 6.0 inç 720*1440 16.7M 70% NTSC LCD Ekranı
Marka Adı: BOE
Model Numarası: BV060Y9L-N30
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
BV060Y9L-N30
Çapraz Boyut:
6.0"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, HÜCRE, Q-CUT (Tam Hücre)
Karar:
720(RGB)×1440 268PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
68,04(G)×136,08(Y) mm
dokunmatik ekran:
Olmadan
Tasarlanmıştır:
Cep telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
BV060Y9L-N30 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N BV060Y9L-N30
Çapraz Boyut 6.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Tam Hücre)
Karar 720 ((RGB) × 1440 268PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 68.04 ((W) ×136.08 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 70.04 ((H) × 141.48 ((V) × 0.3 ((D) mm
Tedavi Polarizör olmadan
Parlaklık 0 cd/m2
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 30 (Tip) ((Tr+Td)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, ışınlayıcı.
Plaka kalınlığı -
İletişim 3.2% (Tip) (APCF ile)
Destek Rengi 16.7M % 70 NTSC
Işık Kaynağı B/L yok
Ağırlık -
Tasarlanmıştır Cep telefonu
Çerçeve Hızı -
Dokunma Paneli - Hayır.
D-IC ayrıntıları COG HX8394F önerir.
Çevre Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
BV060Y9L-N30 LCD Ekran Raporu Ürünü:
Ürün Özet:
Endüstriyel LCD panellerinin ve dokunmatik ekranların satışında uzmanlaştık ve geniş bir ürün yelpazesi ve teknik destek sunuyoruz.Envanterimiz, çok sayıda endüstriyel amaç için uygun olan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar LCD ekranları ve dokunmatik ekranları içerir.
Ürün Bilgisi ve Hizmetleri:
Stok ve Kullanılabilirlik:
Geniş stoklarımız, çeşitli endüstriyel gereksinimleri karşılayan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar değişmektedir.Araçlar, tıbbi ekipmanlar, enjeksiyon kalıplama makineleri veya diğer endüstriyel ekipmanlar için bir ekrana ihtiyacınız olsun, sizin için doğru çözümü bulduk.
Neden bizi seçersiniz:
Uzman desteği: Seçim sürecinde size rehberlik edecek profesyonel teknik danışmanlık.
BV060Y9L-N30 LCD Panel Gemi ve Paket:
Yeni BV060Y9L-N30 6.0 inç 720*1440 16.7M 70% NTSC LCD Ekranı 0
BV060Y9L-N30 LCD Ekran Gönderi Bilgisi:
Dünya çapında nakliye:
Ürünlerimizin müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için dünya çapında nakliye hizmeti veriyoruz.
DHL ile standart nakliye:
Teslimat Zamanı: Siparişiniz DHL üzerinden gönderilir ve genellikle 3-7 gün içinde gelir.
Hızlı Servis: DHL, dünya çapındaki çoğu varış noktasına hızlı ve güvenilir teslimat sunar.
HK Postası tarafından ekonomik nakliye:
Teslimat Zamanı: HK Postası üzerinden gönderiler genellikle 15-20 gün sürer.
Gümrük İşlemleri: Bu seçeneği tercih ederseniz bize bildirin ve size düzenlemede yardımcı olacağız.
Gümrük ve ithalat ücretleri:
BV060Y9L-N30 LCD Ekranı iade ve iade politikası:
Kusurlu eşyalar:
Geri dönüş şartları:
Nakliye düşünceleri:
BV060Y9L-N30 LCD Panel Sık Sorular:
S: "Ekranınız için %100 uyumlu bir parça numarasını gönderebiliriz" ne anlama geliyor?
S: LCD BV060Y9L-N30 mallarımı ne kadar süre alacağım? ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Siparişim BV060Y9L-N30 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?
A: Evet, numune siparişi memnuniyetle kabul edilir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%