6.1 inç BV061X6E-N30-8Q01 720*1560 BOE için LCD Ekranı
Marka Adı: BOE
Model Numarası: BV061X6E-N30-8Q01
Model Adı:
BV061X6E-N30-8Q01
Çapraz Boyut:
6.1"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Karar:
720(RGB)×1560 282PPI
Etkin Alan:
64,8(G)×140,4(Y) mm
Ürün Açıklaması
BV061X6E-N30-8Q01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N BV061X6E-N30-8Q01
Çapraz Boyut 6.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Karar 720 ((RGB) × 1560 282PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 64.8 ((W) × 140.4 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge ((mm) 66.6 ((W) × 145.3 ((H) × 0.3 ((D)
Parlaklık 0 (cd/m2)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
İyi görünüm Simetri
Cam kalınlığı 0.15+0.15 mm
Renk Derinliği 16.7M 71% NTSC
Kütle 6.10g (Tip.)
Yenilenme Hızı -
Tedavi -
Kontrast oranı 1500: 1 (Tip.) (TM)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, ışınlayıcı.
Yanıt 26 (En fazla.) ((G'den G'ye) ms
İletişimlilik 4.96% (Tip) (APCF ile)
Arka ışık B/L yok
Kullanılır Cep telefonu
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sürücü IC listesi ÖnerimCOGILI9881C, HX8394F
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
BV061X6E-N30-8Q01 LCD Ekran Raporu Ürünü:
Ürün Özet:
Endüstriyel LCD panellerinin ve dokunmatik ekranların satışında uzmanlaştık ve geniş bir ürün yelpazesi ve teknik destek sunuyoruz.Envanterimiz, çok sayıda endüstriyel amaç için uygun olan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar LCD ekranları ve dokunmatik ekranları içerir.
Ürün Bilgisi ve Hizmetleri:
Stok ve Kullanılabilirlik:
Geniş stoklarımız, çeşitli endüstriyel gereksinimleri karşılayan 5.7 inç'ten 42 inç'e kadar değişmektedir.Araçlar, tıbbi ekipmanlar, enjeksiyon kalıplama makineleri veya diğer endüstriyel ekipmanlar için bir ekrana ihtiyacınız olsun, sizin için doğru çözümü bulduk.
Neden bizi seçersiniz:
Uzman desteği: Seçim sürecinde size rehberlik edecek profesyonel teknik danışmanlık.
BV061X6E-N30-8Q01 LCD Panel Gemi ve Paket:
6.1 inç BV061X6E-N30-8Q01 720*1560 BOE için LCD Ekranı 0
BV061X6E-N30-8Q01 LCD Ekran Gönderi Bilgisi:
Dünya çapında nakliye:
Ürünlerimizin müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için dünya çapında nakliye hizmeti veriyoruz.
DHL ile standart nakliye:
Teslimat Zamanı: Siparişiniz DHL üzerinden gönderilir ve genellikle 3-7 gün içinde gelir.
Hızlı Servis: DHL, dünya çapındaki çoğu varış noktasına hızlı ve güvenilir teslimat sunar.
HK Postası tarafından ekonomik nakliye:
Teslimat Zamanı: HK Postası üzerinden gönderiler genellikle 15-20 gün sürer.
Gümrük İşlemleri: Bu seçeneği tercih ederseniz bize bildirin ve size düzenlemede yardımcı olacağız.
Gümrük ve ithalat ücretleri:
BV061X6E-N30-8Q01 LCD Ekran Geri ödeme ve iade politikası:
Kusurlu eşyalar:
Geri dönüş şartları:
Nakliye düşünceleri:
BV061X6E-N30-8Q01 LCD Panel Sık Sorular:
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LCD panelini BV061X6E-N30-8Q01 çalışmazsa ne olur?
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
S: Siparişim BV061X6E-N30-8Q01 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%