| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270DAN12.2 HÜCRESİ |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270DAN12.2 CELL 27.0 inç Masaüstü Monitörü için 2K LCD Ekranı
M270DAN12.2 CELL LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN12.2 Hücre |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 608.576 × 349.084 × 1.34 (H×V×D) |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 608.576 × 349.084 × 1.34 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1500: 1 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 4.9% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 16.7M % 100 sRGB |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 650g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü / Oyun |
| Çerçeve Hızı | 120Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 8 kaynak yongaları |
| Arayüz Tipi | LVDS (4 ch, 8 bit), 92 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 10V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M270DAN12.2 CELL LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
M270DAN12.2 CELL LCD Panel Sık Sorular:
S: Siparişim ne zaman gelecek?27.0Inch LCDpanelM270DAN12.2 HücreGemi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?27.0inçlik LCD panelM270DAN12.2 HücreNakilden önce mi?
Merak etmeyin, M270DAN12.2 CELL'i gönderilmeden önce test ettik.
S: Ne oldu?fM270DAN12.2 HücreAldığım işe yaramaz mı?
A: M270DAN12.2 CELL, nakliye edilmeden önce test edilecektir. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar