| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M238DAN01.1Q0 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M238DAN01.1Q0 23.8 inç 2560*1440 LCD Ekran
M238DAN01.1Q0 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M238DAN01.1Q0 |
| Çapraz Boyut | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 123PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 526.85 ((W) × 296.35 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 534.74 ((H) × 313.26 ((V) × 12.3 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M %100sRGB |
| Işık Kaynağı | WLED [20S4P], 30K saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 2.20Kg (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (4 ch, 8 bit), 92 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M238DAN01.1Q0 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
M238DAN01.1Q0 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?M238DAN01.1Q0Gönderilmeden önce?
Elbette, bizim M238DAN01.1Q0 LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?HannStar M238DAN01.1Q0?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M238DAN01.1Q0?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM238DAN01.1Q0Aldığım işe yaramaz mı?
A: M238DAN01.1Q0 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar