| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270DTN01.00E |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270DTN01.00E 27.0 inç 2K LCD Ekranı
M270DTN01.00E LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DTN01.00E |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 601.6 ((W) × 340.15 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 613.6 ((W) × 356.85 ((H) × 10.9 ((D) mm |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | - |
| Renkleri Göster | 16.7M 72%NTSC |
| Sıklık | 165Hz |
| Ağırlık | 2.20/2.31Kgs (Tip/Max.) |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 3.5/1.5 (Tip.) ((Tr/Td) |
| Lamba tipi | 18S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (8 ch, 8 bit), 130 pin |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M270DTN01.00E LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
M270DTN01.00E LCD Panel Sık Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım? M270DTN01.00E?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır? M270DTN01.00E?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya M270DTN01.00EAlmadığım işe yaramaz mı?
A: M270DTN01.00E, nakliye edilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar