| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270HTN02.8 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M270HTN02.8 Yeni 27.0 inç LCD Ekran
M270HTN02.8 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270HTN02.8 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 608.8 × 354.81 × 15.59 (H × V × D) |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 3.8/1.2 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M 72%NTSC |
| Arka ışık | 18S4PWLED, 30K saat, Sürücü yok |
| Kütle | 3.32Kgs (Typ.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Yenilenme Hızı | 165Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (4 ch, 8 bit), 70 pin |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M270HTN02.8 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
M270HTN02.8 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?M270HTN02.8Gönderilmeden önce?
Tabii ki, M270HTN02.8 LCD panemiz nakliye öncesi sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?M270HTN02.8?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M270HTN02.8?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM270HTN02.8Aldığım işe yaramaz mı?
A: M270HTN02.8 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar