| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M320DAN02.5 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M320DAN02.5 Yeni 32.0 inç LCD Panel 2560*1440 LCD Ekranı
M320DAN02.5 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M320DAN02.5 |
| Çapraz Boyut | 32.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 91PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 721.88 ((W) × 417.93 ((H) × 17.56 ((D) |
| Parlaklık | 400 (Tip.) ((cd/m2) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Renk Derinliği | 16.7M % 93 DCI-P3 |
| Kütle | 3.98/4.18Kgs (Tip/Max.) |
| Yenilenme Hızı | 165Hz |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt | 5 (Tip.) ((G'den G'ye) ms |
| Arka ışık | 11S4P KSF LED, 30K saat, Sürücü yok. |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 51 pin Bağlayıcı |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M320DAN02.5 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: Siparişim ne zaman gelecek?32.0Inch LCDpanelM320DAN02.5Gemi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?32.0inçlik LCD panelM320DAN02.5Nakilden önce mi?
Merak etmeyin, M320DAN02.5'i göndermeden önce test ettik.
S: Ne oldu?fM320DAN02.5Aldığım işe yaramaz mı?
A: M320DAN02.5 gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar