| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | DV10119752881NB |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
10.1 inç DV10119752881NB 800*1280 LCD Ekran PAD Tablet için
DV10119752881NB LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | DV10119752881NB |
| Çapraz Boyut | 10.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 150PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 135.36 ((W) × 216.576 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 143×228.6×4.5 (H×V×D) |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 270 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 800: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 11/14 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Renk Derinliği | 16.7M % 60 NTSC |
| Arka ışık | 7S4PWLED, 20K saat, Sürücü yok |
| Kütle | TBD |
| Kullanılır | Pad & Tablet |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | MIPI (4 veri şeridi), Connector40 pin |
| Voltaj kaynağı | (1.65/3.6)/5.8/-5.8V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 50 °C |
| 10.1 inç DV10119752881NB 800*1280 LCD Ekran PAD Tablet için | |
DV10119752881NB LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
DV10119752881NB LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım DV10119752881NB LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar