| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | L150X2M EC-1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
L150X2M EC-1 15.0 Inch LCD Ekranı 1024*768 LCD Modülü Panel
L150X2M EC-1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | ACER |
| Model P/N | L150X2M EC-1 |
| Çapraz Boyut | 15.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 308.1 ((W) × 232.1 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 336 ((H) × 249 ((V) × 14 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 3001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | - |
| Yanıt Zamanı | 11/24 (Tip) (Tr/Td) |
| Görme açısı | 60/60/40/60 (Tip.) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 262K 67%NTSC |
| Işık Kaynağı | CCFL [2 adet], W/O Sürücü |
| Ağırlık | 1.20Kg (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | TTL (2 ch, 6 bit), 80 pin |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) ((VDD) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
L150X2M EC-1 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
L150X2M EC-1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?L150X2M EC-1Gönderilmeden önce?
Elbette, bizim LCD panelimiz L150X2M EC-1 nakliye öncesi sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?AUO L150X2M EC-1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?L150X2M EC-1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliL150X2M EC-1Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: L150X2M EC-1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar