| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M238HAN01.3 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M238HAN01.3 23.8 inç LCD Panel 1920*1080 LCD Ekran Ekranı
M238HAN01.3 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M238HAN01.3 |
| Çapraz Boyut | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 530.24 ((W) × 299.66 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 540.24 ((H) × 315.66 ((V) × 11.2 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M %100sRGB |
| Işık Kaynağı | WLED [4 tel], 30K saat, W/O Sürücü |
| Ağırlık | 2.20±0.08Kg |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M238HAN01.3 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
M238HAN01.3 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?M238HAN01.3Gönderilmeden önce?
Elbette, bizim M238HAN01.3 LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?M238HAN01.3?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M238HAN01.3?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM238HAN01.3Aldığım işe yaramaz mı?
A: M238HAN01.3 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar