| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM270WRC-SSA1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM270WRC-SSA1 27.0 inç 4K LCD Ekran Modülü
LM270WRC-SSA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM270WRC-SSA1 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 608.8 ((W) × 354 ((H) × 18.2 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 5 (Tip.) ((G'den G'ye) ms |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Destek Rengi | 1.07B % 95 DCI-P3 |
| Işık Kaynağı | WLED, 30K saat, Sürücü yok. |
| Ağırlık | 2.54/2.67Kgs (Tip/Max.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 165Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | eDP (16 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 120 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 10V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
LM270WRC-SSA1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LM270WRC-SSA1 LCD Panel Sık Sorulan Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LM270WRC-SSA1Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, LCD panelimiz LM270WRC-SSA1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LM270WRC-SSA1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LM270WRC-SSA1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLM270WRC-SSA1Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LM270WRC-SSA1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar