| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M150XN04 V1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M150XN04 V1 15.0 inç LCD Ekran 1024*768 LCD Ekran Paneli
M150XN04 V1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AU Optronics |
| Model P/N | M150XN04 V1 |
| Çapraz Boyut | 15.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 326 ((H) × 249 ((V) × 15.18 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | - |
| Yanıt Zamanı | 5/11 (Tip) (Tr/Td) |
| Görme açısı | 70/70/60/60 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 262K % 60 NTSC |
| Işık Kaynağı | CCFL [4 adet], 50 bin saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 1.35Kg (Typ.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | TTL (2 ch, 6 bit), 75 pin |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M150XN04 V1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
M150XN04 V1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?M150XN04 V1Gönderilmeden önce?
Tabii ki, bizim M150XN04 V1 LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?M150XN04 V1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?M150XN04 V1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliM150XN04 V1Aldığım işe yaramaz mı?
A: M150XN04 V1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar