| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LQ080Y5DW01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LQ080Y5DW01 Otomobil Ekranı için 8.0 inç LCD Ekran Modülü
LQ080Y5DW01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LQ080Y5DW01 |
| Çapraz Boyut | 8.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 116PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 174 ((W) × 104.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 177.4 ((W) × 107.8 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 191.8 ((H) × 120.7 ((V) × 22 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 650 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | - |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 40 (En fazla.) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | - |
| Çalışma Modu | ASV, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Işık Kaynağı | WLED [8S3P], 10K saat |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Otomobil Ekranı |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | Paralel RGB (1 ch, 8-bit), 45 pin |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 90 °C; titreşim seviyesi: 3.0G (29.4 m/s2) |
| LQ080Y5DW01 Otomobil Ekranı için 8.0 inç LCD Ekran Modülü | |
LQ080Y5DW01 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
LQ080Y5DW01 LCD Panel Sık Sorular:
S: Eğer SC'yi bulamıyorsam ne yapmalıyım?İstendiğim bir şey var mı?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LQ080Y5DW01 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar