| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | C070VAN02.K |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
C070VAN02.K Otomobil Ekranı için 7.0 inç 800*480 LCD Ekran
C070VAN02.K LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | C070VAN02.K |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Karar | 800×480 ((RGB), WVGA 133PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Yatay Çizgi |
| Etkin Alan | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 160.8 × 101.1 × 1.26 (H × V × D) |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 20 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) ((CR≥100) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M % 70 NTSC |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 43.8g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Otomobil Ekranı |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | Paralel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, 60 pin FPC |
| Güç kaynağı | 3.3/13/20/-8V (Tip.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; titreşim seviyesi: 2.9G (28.4 m/s2) |
C070VAN02.K LCD panelini gönderme ve paketleme:
![]()
C070VAN02.K LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz. Biz LCD panel profesyonel distribütörleriyiz. Kendi depo ve envanterimiz var. Hedefimiz müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?C070VAN02.K?
A: Evet, hoş geldiniz!
S: Garanti süresi:C070VAN02.K?
A: 90 gün.
S: EğerC070VAN02.KAldığım işe yaramaz mı?
A: C070VAN02.K'mız gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar