| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | L170E3 EC-7 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
L170E3 EC-7 Masaüstü Monitörü için 17.0 inç LCD Ekran Paneli
L170E3 EC-7 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | ACER |
| Model P/N | L170E3 EC-7 |
| Çapraz Boyut | 17.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 342.0 ((W) × 274.5 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 383.5 ((H) × 306 ((V) × 20 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 25/15 (Tip) (Tr/Td) |
| Görme açısı | 70/70/60/65 (Tip) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M 63% NTSC |
| Işık Kaynağı | CCFL [4 adet], 50 bin saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 2.00Kgs (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
L170E3 EC-7 Sipariş öncesi kontrol:
L170E3 EC-7 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım? L170E3 EC-7 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır? L170E3 EC-7 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya L170E3 EC-7Almadığım işe yaramaz mı?
Cevap: L170E3 EC-7 nakilden önce sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar