| Marka Adı: | HKC |
| Model Numarası: | SN245ES01-1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
SN245ES01-1 Masaüstü Monitörü için 24.5 inç TFT LCD Ekranı
SN245ES01-1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | HKC |
| Model P/N | SN245ES01-1 |
| Çapraz Boyut | 24.5" |
| Panel Türü | Oksit TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 120PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 541.44 ((W) × 302.616 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 552.392 × 315.137 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1300: 1 (Tip.) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 5.8 (Tip) ((G'den G'ye) ms |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 4.4% (Tip) (Polarizer ile) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | HIS, normalde siyah, bulaşıcı. |
| Destek Rengi | 16.7M 94% DCI-P3 |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 570g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü / Oyun |
| Çerçeve Hızı | 300Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 8 kaynak yongaları |
| Arayüz Tipi | eDP (8 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 51 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
SN245ES01-1 Sipariş öncesi kontrol:
SN245ES01-1 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:![]()
S: LCD panelini nasıl sipariş edersinSN245ES01-1?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Siparişim ne zaman gelecek?24.5Inch LCD panelSN245ES01-1?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?24.5inçlik LCD panelSN245ES01-1Nakilden önce mi?
Endişelenmeyin, SN245ES01-1'imiz gönderilmeden önce test edildi.
S: Eğer SN245ES01-1Aldığım işe yaramaz mı?
A: Bizim lcd SN245ES01-1 nakliye öncesinde test ok oldu. Eğer olur, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin, Eğer hala sorunlar varsa, biz değişim veya geri panel kabul.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar