| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | L170E3 EC-4 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Original packaging/conventional packaging box |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
L170E3 EC-4 NEW 17.0 inç 1280*1024 Masaüstü Monitörü için LCD Ekran Modülü
L170E3 EC-4 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | ACER |
| Model P/N | L170E3 EC-4 |
| Çapraz Boyut | 17.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 383.5 ((W) × 306 ((H) × 20 ((D) mm |
| Yüzey | - |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 75/75/70/70 (Tip.) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | - |
| Yanıt Zamanı | 25/15 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M |
| Lamba tipi | 4 PCCCFL, 50K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 2.00Kgs (Tip.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
L170E3 EC-4 LCD Panelli Taşıma ve Paket:
![]()
L170E3 EC-4 LCD Panel Sık Sorular:
S: Siparişim ne zaman gelecek?17.0Inch LCDpanelL170E3 EC-4Gemi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?17.0inçlik LCD panelL170E3 EC-4Nakilden önce mi?
Merak etmeyin, L170E3 EC-4 nakliye öncesi test edildi.
S: Ne oldu?fL170E3 EC-4Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: L170E3 EC-4 gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar