| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LD070WX6-SM01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LD070WX6-SM01 Yeni 7.0 inç 800*1280 LCD Ekran Ekranı
LD070WX6-SM01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LD070WX6-SM01 |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 215PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 94.2 ((W) × 150.72 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 104.32 ((H) × 161.67 ((V) × 4.15 ((D) mm |
| Tedavi | Yansıma karşısı |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 50 (En fazla.) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Işık Kaynağı | WLED [5S5P], W/O Sürücü |
| Ağırlık | 80.0g (En fazla.) |
| Tasarlanmıştır | Pad & Tablet |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | MIPI (4 veri yolu), 45 pinFPC |
| Güç kaynağı | 1.8/3.7V (Tip) ((VCC/V SYS) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |
| LD070WX6-SM01 Yeni 7.0 inç 800*1280 LCD Ekran Ekranı | |
LD070WX6-SM01 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LD070WX6-SM01 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LD070WX6-SM01 Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, LCD panelimiz LD070WX6-SM01 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LD070WX6-SM01?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LD070WX6-SM01?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLD070WX6-SM01Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LD070WX6-SM01 gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar