| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LQ315D1JG95 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
32.0 inç LQ315D1JG95 350 cd/m2 WLED LCD Ekran Monitörü
LQ315D1JG95 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LQ315D1JG95 |
| Çapraz Boyut | 32.0" |
| Panel Türü | Oksit TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 139PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 697.92 ((W) × 392.58 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 703 ((W) × 397.6 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 734.8 ((H) × 430 ((V) × 26.5 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | ASV, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Işık Kaynağı | WLED [4 tel], 30K saat, W/O Sürücü |
| Ağırlık | 5.80±0.20Kg |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | V-by-One 8 şeritli, 51 düğme |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 40 °C; Depolama sıcaklığı: -25 ~ 60 °C |
| 32.0 inç LQ315D1JG95 350 cd/m2 WLED LCD Ekran Monitörü | |
LQ315D1JG95 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LQ315D1JG95 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim LQ315D1JG95 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LQ315D1JG95 ekranı çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar