| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | LH220Q34-TH02 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M238DAN01.5UA CELL 23.8 inç 2560*1440 LCD ekran
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M238DAN01.5UA CELL |
| Çapraz Boyut | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 123PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 526.85 ((W) × 296.35 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 534.04 ((H) × 308.16 ((V) × 1.29 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Plaka kalınlığı | - |
| İletişim | 3.99% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 16.7M 76%NTSC |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 520g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF Dahili 8 kaynak çip |
| Arayüz Tipi | LVDS (4 ch, 8 bit), 70 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel SORU:
S:Sipariş verirsem ne zaman göndereceksin?M238DAN01.5UA CELL?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Nasıl sipariş verilir?M238DAN01.5UA CELL ?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Test yapabilir misiniz?LCD panelliM238DAN01.5UA CELLNakilden önce mi?
Merak etmeyin, M238DAN01.5UA hücresi gönderilmeden önce test edilecek.
S: EğerM238DAN01.5UA CELLAldığım işe yaramaz mı?
A: Bizim M238DAN01.5UA hücremiz nakliye öncesi test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya geri dönüş panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar