HSD090JFW1-A03 9.0 inç 1024*600 LCD ekran
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD090JFW1-A03
Adedi: 1 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Model Adı:
HSD090JFW1-A03
Çapraz Boyut:
9.0"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar:
1024(RGB)×600, WSVGA 132PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
196,608(G)×114,15(Y) mm
Çalışma modu:
IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi:
16,2 Milyon %50 NTSC
Lamba tipi:
3S13P WLED, 15K Saat, Sürücü Yok
Kullanılır:
Endüstriyel / Otomotiv Teşhiri
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
HSD090JFW1-A03 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka HannStar
Model P/N HSD090JFW1-A03
Çapraz Boyut 9.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 132PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 196.608 ((W) × 114.15 ((H) mm
Bezel Açılışı 200.01 ((W) × 117.55 ((H) mm
Çizelge Dim. 211.1 × 126.5 × 7.1 (H×V×D)
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 500 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 800: 1 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 17/18 (Tip) ((Tr/Td) ms
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu IPS Pro, normalde siyah, iletici
Destek Rengi 16.2M % 50 NTSC
Işık Kaynağı 3S13P WLED, 15K saat, Sürücü yok.
Ağırlık 226g (Tip.)
Tasarlanmıştır Endüstriyel / Otomotiv Ekranı
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 8-bit), 40 pin FPC
Güç kaynağı 3.3/12.5/23/-10V (Tip.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL)
HSD090JFW1-A03 LCD panelin özellikleri:
Kalite güvencesi
Kapsamlı kalite kontrolü ve testi
HSD090JFW1-A03 LCD Panel Gemi ve Paket:
HSD090JFW1-A03 9.0 inç 1024*600 LCD ekran 0
HSD090JFW1-A03 LCD Panel Specifikasyonu Tahmini teslim süresi:
Standart Nakliye
Hızlı Gemicilik
Teslimat süreleri hakkında önemli bir not
Olabilecek Gecikmeler
HSD090JFW1-A03 LCD panelini iade politikası:
Eşyaları iade etmeden önce bizimle iletişime geçin
Kusurlu veya Hasarlı Eşyalar
Doldurma Ücreti
Yanlış siparişler için nakliye masrafları
Dönüş için ambalajlama gereksinimleri
Uygun Paketleme Malzemeleri
Yetersiz Paketlemelerden Kaçının
HSD090JFW1-A03 LCD Panel Sık Sorular:
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz? HSD090JFW1-A03?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Ödeme nasıl yapılır? HSD090JFW1-A03?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim? HSD090JFW1-A03Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%