| Marka Adı: | Sharp |
| Model Numarası: | LS020Q7UX01 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Orijinal 240*320 LS020Q7UX01 2,0 inç LCD ekran
LS020Q7UX01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Keskin |
| Model P/N | LS020Q7UX01 |
| Çapraz Boyut | 2.0" |
| Panel Türü | CG-Silicon, LCM |
| Karar | 240 ((RGB) × 320, QVGA 204PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 29.88 ((W) × 39.84 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 34.68 ((W) × 47.34 ((H) × 2.1 ((D) mm |
| Parlaklık | 425 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 45/45/45/45 (Tip) |
| En iyi görüntü | 10Saat 30 gibi. |
| Renkleri Göster | % 53 NTSC |
| Sıklık | - |
| Ağırlık | 5.10g (Tip.) |
| Yüzey | - |
| Kontrast oranı | 20001 (Tip) (TM) 8:1 (Tip) (RF) |
| Ekran Kipi | [ |
| Yanıt Zamanı | 20 (Tip) ((Tr+Td) |
| Lamba tipi | Sürücü olmadan WLED |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | El cihazı ve PDA |
| Sinyal Arayüzü | CPU, 24 pinFPC |
| Giriş Voltajı | 1.8/3.0V (Tip.) ((VEE/VDD) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |
| Orijinal 240*320 LS020Q7UX01 2,0 inç LCD ekran | |
LS020Q7UX01 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
LS020Q7UX01 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım LCD panelini LS020Q7UX01 çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar